Kursy walut NBP: USD 3,75 | EUR 4,55 | CHF 4,22 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne

 

 SPRAWDŹ SWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ 
- OFERTA 28 BANKÓW

 

 

Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
dom wolnostojacy ( sprzedaż )
Numer
15/8495/ODS
Miasto
OPOLE
Cena
89 000 PLN kalkulator
Cena za mkw
1 202,7 PLN mkw
Powierzchnia
74.00 m2
Pow. działki
7700.00 m2
Liczba pokoi
3
Stan
do kapitalnego remontu
Rok budowy
1945
Droga dojazdowa
asfaltowa
Opis
Na sprzedaż tradycyjne siedlisko wiejskie położone w miejscowości Opole, gmina Podedwórze.
Siedlisko składa się z dwóch działek ewidencyjnych, działki zabudowanej o pow. 0,4700 ha i działki niezabudowanej o pow. 0,3000 ha. Łączna powierzchnia wynosi 0,7700 ha tj. 7700 m2.
Kształt działek przypomina czworobok, który od strony północnej przylega, na długości 115 metrów do głównej drogi asfaltowej biegnącej przez wieś, od strony zachodniej, na długości 100 metrów przylega do drogi żużlowej, strona południowa to 96 metrów długości, a strona wschodnia do 58 metrów długości.
Na siedlisku, podwórku, znajduje się dom drewniany o wymiarach 10,5 m na 7 m, powierzchnia użytkowa to około 55m2, kryty eternitem, wybudowany z bali w latach 40-tych XX-go wieku. Rozkład pomieszczeń w domu przedsionek tzw. sień 4,2 m2, kuchnia (12,20 m2) z zachowaną wymurowaną z gliny kuchnią kaflową, dwa przestronne pokoje (13,30 m2 i 12,60 m2), przedpokój 3,20 m2 i tzw. komora 9 m2, dawna spiżarnia lub pomieszczenie gospodarcze. Dom ogrzewany piecami kaflowymi.
Stan techniczny domu wymaga kapitalnego remontu.
Dodatkowo na działce znajduję się wymurowana z czerwonej cegły obora, o powierzchnia 200 m2, pokryta tzw. małym eternitem oraz stodoła również wymurowana z czerwonej cegły, o powierzchnia 212 m2, pokryta eternitem. Siedlisko częściowo ogrodzone metalową siatką.
Według aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Podedwórze cała powierzchnia siedliska położona jest w terenach oznaczonych symbolem MR - mieszkalnictwo rolnicze. Przeznaczenie takie dopuszcza budowę nowych domów jednorocznych do zamieszkanie całorocznego lub okresowej rekreacji.
Media w granicach ewidencyjnych działek dostępny jest prąd i wodociąg gminny, a bezpośrednio na działce znajduje się studnia z betonowych kręgów.
Gmina Podedwórze to znakomite miejsce do rekreacji bądź stałego zamieszkania. Średnie zagęszczenie zaludnienia na terenie gminy to zaledwie 15 mieszkańców przypadających na 1 km2, co doskonale pokazuje, że można tu znaleźć spokój i odpocząć w kontakcie z naturą.
Na terenie gminy, w sąsiedniej miejscowości Hołowno, znajdziemy "Krainę Rumianku", jest to wioska tematyczna, prowadząca działalność edukacyjno-rekreacyjną, gdzie dzieci jaki i dorośli mogą poznać dawne obyczaje polskiej wsi, które są tutaj wciąż żywe oraz zobaczyć oryginalną, odtworzoną zabudowę wiejską. Można tutaj również skorzystać z usług wiejskiego SPA.
W sąsiedztwie miejscowości Podedwórze został utworzony rezerwat przyrody "Warzewo" na terenie którego stwierdzono występowanie 60 gatunków ptaków, m.in. perkoza, błotniaka stawowego, łyska, mewy śmieszki i wielu innych.
Obok Opola, w odległości około 5 km znajduję się tzw. jezioro podedwórskie, zbiornik wodny o powierzchni 282 ha, zarządzany przez Polski Związek Wędkarski, udostępniony do korzystani dla wędkarzy.
Kolejnym znanym miejscem dostępnym w okolicy jest jezioro Białe, położone obok miejscowości Okuninka (obok Włodawy), odległość od Opola to 35 km.
Dodatkowo na terenie gminy jest mnóstwo miejsc na wycieczki piesze i rowerowe.
Jeżeli interesuje Cię miejsce na wsi, wśród spokoju, ciszy i w otoczeniu natury zapraszam do obejrzenia nieruchomości.
Lokalizacja miejscowość Opole znajduje się w województwie lubelskim, w gminie Podedwórze,
2 km od siedziby gminy Podedwórza, 48 km od Radzynia Podlaskiego, 50 km od Białej Podlaskiej, 85 km od Lublina, 191 km od Warszawy.
..
Opis sporządzony wg. oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego.
Dokumenty dotyczące ww. nieruchomości do wglądu w biurze.
Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający !!!
Numer licencji zawodowej 15 859
CENA 89 000 zł do negocjacji !

Jesteś zainteresowany?

INVEST Biuro Nieruchomości
Bema 4
21-100 Lubartów
tel.: 606240916
email: inwesthouse@wp.pl
fax: 818554401
Wyślij zapytanie
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.
Wyślij ofertę e-mailem
 

© 2021 INVEST Biuro Nieruchomości. Wszystkie prawa zastrzeżone.